אודותינו

"גברת עם סלים" הוקם על ידי מגדלים וחברים מרחבי הארץ, במטרה להגיע ישירות למשפחות בבית – ללא  גורם מסחרי כלשהו. כל הזמנה שמתבצעת באתר מגיעה ישירות אל המגדל האחראי כלפינו וכלפיך לתוצרת שנמכרה לך. מבחינת איכות מפוקחת וטריות, המגדלים בוחרים וקוטפים בעצמם את התוצרת שהזמנת – בסמוך למועד המשלוח שהגדרת, גם אם זה מצריך מהם לצאת לשדה במיוחד עבורך. כל המחירים באתר נקבעו בשיתוף עם המגדלים והיצרנים, במטרה לאפשר להם לקבל מחיר הוגן עבור השקעתם – כפי שכולנו מאמינים שמגיע להם.

שקיפות מלאה בכל שלב

התוצרת שנקטפה נשלחת מהחקלאים אל בית האריזה של "גברת עם סלים", שם אנחנו מרכזים, אורזים ושולחים את ההזמנות לבתי לקוחותינו ברחבי הארץ. אין לנו מחסנים והסחורה לא נשמרת אצלנו. כל ההזמנות יוצאות בטווח של שעות מהגעתן, בכך אנו מקצרים למינימום את הזמן בין קטיף לבין הגעת המשלוח לביתך ומבטיחים את טריות המוצרים.
כל התוצרת של "גברת עם סלים" עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של משרדי הבריאות והחקלאות בארץ ובעולם – באיכות מפוקחת העומדת בתקני הייצוא המחמירים, לרבות הפיקוח על שימוש בחומרי הדברה.

אנו מאמינים בזכות הלקוחות שלנו:
ליהנות מירקות ופירות טריים שנקטפו ונשלחו בטווח של שעות ולא נשמרו בקירור אצל גורמים מסחריים ובזכותם לצרוך תוצרת חקלאית בסטנדרט של ייצוא, לרבות פיקוח על הדברה. לקבל שירות הוגן, כולל אחריות על איכות המוצרים שנרכשו.

אנו מאמינים בזכותם של החקלאים:
  • להיות שותפים לכל שלב בשיווק התוצרת שעמלו לגדל, כולל מול הצרכן הסופי.
  • להיראות – במקום להיות שקופים על המדפים. אצלנו כל חקלאי או יצרן הוא מותג!
  • להרוויח בכבוד מחיר טוב עבור איכות גבוהה. לא למכור במחירי הפסד ולתת לגורם שלישי להרוויח על חשבונם.

אנו מאמינים שאפשר וצריך להגיע למצב של win-win בין הצרכן הישראלי לחקלאים הישראליים ומקווים להוות השראה ומודל ברמה הארצית. 
אין תנאי שירות לחנות זו